Українська синхроністка показала жахливі умови лікарні, де проходить диспансеризацію - в таких просто неможливо бути здоровими.

Срібна медалістка чемпіонату світу-2017 року з водних видів спорту в комбінації та бронзова призерка Олімпіади-2020 Аліна Шинкаренко показала в Інстаграмм стан Харківського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.

Будівлю обіцяли відремонтувати ще минулого року, але так цього і не зробили. Будівля на знімках як і раніше виглядає, як після бомбардування і явно потребує капітального ремонту.

"Це не студія для фотосесій. Це місце, де збірна України проходить медичне обстеження", – написала спортсменка.

На кадрах відео, яке розмістила українська чемпіонка в соціальних мережах, видно, що стеля в приміщеннях може обрушитися в будь-який момент, стіни в страшному стані.

Варто нагадати, що Аліна Шинкаренко на Олімпійських іграх 2020 в Токіо принесла Україні бронзову медаль за синхронне плавання. Також Шинкаренко є чемпіонкою світу та Європи з синхронного плавання.

Нагадаємо, українці назвали нову форму олімпійської збірної найгіршою за всі роки.

Як повідомляла Politeka, українець тріумфально "проплив" на Олімпіаді: встановлено рекорд змагань.

Також Politeka писала, що український спортсмен завоював медаль на Олімпіаді, відзначившись історичним досягненням.